PL EN UA
smak polskiej tradycji facebook

Ząbki Czosnku w Ziołowym Polu (czosnek z ziołami w oleju)

Czosnek marynowany z  ziołami  w oleju posiada wszystkie walory aromatyczne świeżego czosnku, jednak jest delikatniejszy w smaku i nie posiada nieprzyjemnego zapachu.

Dodatek ziół nadaje czosnkowi niepowtarzalny smak. Oprócz walorów smakowych zioła bardzo pozytywnie wpływają na nasz organizm.

Czosnek marynowany z ziołami stanowi doskonałe uzupełnienie każdej sałatki lub dressingu. Fantastyczny również jako dodatek do owoców morza, mięs, potraw z grilla czy kanapek.

kod SPT-176
masa netto: 210g
ilość w zgrzewce: 6
Powrót do kategorii: Przetwory Domowe Warzywne, Owocowe

Produkt wykonany ręcznie

Ząbki Czosnku w Ziołowym Polu (czosnek z ziołami w oleju)

ilość:Jeśli chcesz otrzymywać najświeższe informacje ze świata Smaków Polskiej Tradycji zapisz się na newsletter.

Zgodnie z ustawą z dnia 18.07.2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. Nr 144, poz.1204 z późn. zm. ) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych powyżej w celu otrzymywania bezpłatnego newslettera z informacjami handlowymi. Administratorem danych osobowych jest Smak Polskiej Tradycji Sp. z o.o., ul. Piłsudskiego 23A, 05-840 Brwinów Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich poprawiania. Informujemy, że podanie danych osobowych jest dobrowolne.

Strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. [X]