PL EN UA
smak polskiej tradycji facebook

Jak kupować nasze produkty?

1. Zamówienia są przyjmowane drogą e-mailową, poprzez kontakt z działem obsługi klienta. Po złożeniu zamówienia klient dostaje informację o jego przyjęciu przez dział handlowy.

2. W momencie wzrostu cen, głównie surowców, firma Smak Polskiej Tradycji zastrzega sobie prawo do zmiany cen towarów znajdujących się w ofercie.

3. Ze względu na sezonowość surowców, niektóre przetwory mogą być chwilowo niedostępne.

4. Zamówienie zostanie zrealizowane pod warunkiem, że towar jest dostępny w naszym magazynie.W przypadku braku zamówionego towaru w magazynie, klient zostanie poinformowany o tym osobiście ( mail lub telefon ).

5. W przypadku czasowej niedostępności części towarów objętych zamówieniem, klient podejmie decyzję o dalszym sposobie jego realizacji:
• częściowa realizacja,
• wydłużenie czasu oczekiwania,
• zmiana części zamówienia – np. zamówienie towaru o podobnej specyfice lub cenie
• anulowanie całości zamówienia.

6. Minimalne zamówienie to 1 000,00 zł netto.

7. Do każdego zamówienia, klient otrzymuje fakturę VAT.

8. Dostawy są realizowane w terminie od 5 do 8dni roboczych., w zależności od dostępności asortymentu oraz ilości.

9. Ceny produktów w ofercie podano w złotówkach.

10. Cena produktów nie obejmuje kosztów przesyłki.

11. Koszty dostawy są wyliczane w momencie zatwierdzenia zamówienia. Dostawa towaru odbywa się w wybrany przez klienta i określony w zamówieniu sposób.

12. Wysyłka za granicę realizowana jest za pośrednictwem firmy kurierskiej.Koszt dostawy wyceniany jest indywidualnie po kontakcie z działem obsługi klienta.

13. Opłaty za opakowanie są wliczone w koszty wysyłki. Towar do wysyłki jest odpowiednio opakowany i zabezpieczony.

14. Wszystkie dane osobowe są gromadzone wyłącznie w celu obsługi Klientów przez firmę Smak Polskiej Tradycji. Dane podlegają ochronie zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych (Dz.U. 133/97 poz.883). Składając zamówienie klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez firmę.

15. Umowa sprzedaży zawierana jest między Klientem, a firmą Smak Polskiej Tradycji. Utrwalenie, zabezpieczenie i udostępnienie istotnych postanowień zawieranej umowy następuje przez wydrukowanie i przekazanie klientowi wraz z przesyłką faktury VAT.

16. Umowa sprzedaży towarów zawierana jest zgodnie z prawem polskim i w języku polskim. W sprawach nieuregulowanych niniejszym regulaminem obowiązują przepisy kodeksu cywilnego oraz ustawy o ochronie niektórych praw konsumentów oraz odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny z dnia 31 marca 2000 r. Dz.U. nr 22 poz.271.

17. Sądem właściwym dla rozpatrywania sporów wynikających z umowy sprzedaży jest sąd właściwy dla siedziby pozwanego lub sąd właściwy dla miejsca wykonania umowy.


Jeśli chcesz otrzymywać najświeższe informacje ze świata Smaków Polskiej Tradycji zapisz się na newsletter.

Zgodnie z ustawą z dnia 18.07.2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. Nr 144, poz.1204 z późn. zm. ) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych powyżej w celu otrzymywania bezpłatnego newslettera z informacjami handlowymi. Administratorem danych osobowych jest Smak Polskiej Tradycji Sp. z o.o., ul. Piłsudskiego 23A, 05-840 Brwinów Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich poprawiania. Informujemy, że podanie danych osobowych jest dobrowolne.

Strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. [X]