PL EN UA
smak polskiej tradycji facebook

Jak kupować nasze produkty?

1. Zamówienia są przyjmowane drogą e-mailową, poprzez kontakt z działem obsługi klienta. Po złożeniu zamówienia klient dostaje informację o jego przyjęciu przez dział handlowy.

2. W momencie wzrostu cen, głównie surowców, firma Smak Polskiej Tradycji Sp. z o.o. zastrzega sobie prawo do zmiany cen towarów znajdujących się w ofercie.

3. Ze względu na sezonowość surowców, niektóre przetwory mogą być chwilowo niedostępne.

4. Zamówienie zostanie zrealizowane pod warunkiem, że towar jest dostępny w naszym magazynie. W przypadku braku zamówionego towaru w magazynie, klient zostanie poinformowany o tym osobiście (mail lub telefonicznie).

5. W przypadku czasowej niedostępności części towarów objętych zamówieniem, klient podejmie decyzję o dalszym sposobie jego realizacji:
• częściowa realizacja,
• wydłużenie czasu oczekiwania,
• zmiana części zamówienia – np. zamówienie towaru o podobnej specyfice lub cenie
• anulowanie całości zamówienia.

6. Towar sprzedawany w zgrzewkach. Minimalne zamówienie - 1 000,00 zł netto.

7. Kosze upominkowe. Minimalne zamówienie to 20 sztuk z rodzaju danego upominku. Jedynie upominki powyżej kwoty 300,00 PLN netto mogą być zamawiane przez klientów pojedynczo.

8. Do każdego zamówienia, klient otrzymuje fakturę VAT.

9. Dostawy są realizowane w terminie od 5 do 8dni roboczych., w zależności od dostępności asortymentu oraz ilości.

10. Ceny produktów w ofercie podano w złotówkach.

11. Cena produktów nie obejmuje kosztów przesyłki.

12. Koszty dostawy są wyliczane w momencie zatwierdzenia zamówienia. Dostawa towaru odbywa się w wybrany przez klienta i określony w zamówieniu sposób.

13. Wysyłka za granicę realizowana jest za pośrednictwem firmy kurierskiej.Koszt dostawy wyceniany jest indywidualnie po kontakcie z działem obsługi klienta.

14. Opłaty za opakowanie są wliczone w koszty wysyłki. Towar do wysyłki jest odpowiednio opakowany i zabezpieczony.

15. Wszystkie dane osobowe są gromadzone wyłącznie w celu obsługi Klientów przez firmę Smak Polskiej Tradycji. Dane podlegają ochronie zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych (Dz.U. 133/97 poz.883). Składając zamówienie klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez firmę.

16. Umowa sprzedaży zawierana jest między Klientem, a firmą Smak Polskiej Tradycji. Utrwalenie, zabezpieczenie i udostępnienie istotnych postanowień zawieranej umowy następuje przez wydrukowanie i przekazanie klientowi wraz z przesyłką faktury VAT.

17. Umowa sprzedaży towarów zawierana jest zgodnie z prawem polskim i w języku polskim. W sprawach nieuregulowanych niniejszym regulaminem obowiązują przepisy kodeksu cywilnego oraz ustawy o ochronie niektórych praw konsumentów oraz odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny z dnia 31 marca 2000 r. Dz.U. nr 22 poz.271.

18. Sądem właściwym dla rozpatrywania sporów wynikających z umowy sprzedaży jest sąd właściwy dla siedziby pozwanego lub sąd właściwy dla miejsca wykonania umowy.


Strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. [X]