PL EN UA
smak polskiej tradycji facebook

Jakość

Dbałość o dostarczanie produktów najwyższej jakości oraz wspaniały, niepowtarzalny smak naszych wyrobów to największy priorytet naszej firmy.
Surowce pozyskiwane do produkcji naszych przysmaków, pochodzą wyłącznie z certyfikowanych gospodarstw rolnych. Starannie wyselekcjonowane surowce z polskich sadów i ogrodów, dają gwarancję jakości naszych przetworów.
Produkcja oparta jest na tradycyjnych recepturach, spełniających wymagania naszych klientów w zakresie bezpieczeństwa żywnościowego.
Nasze produkty nie zawierają środków konserwujących czy wzmacniaczy smaku. To dzięki naturze, produkty zawdzięczają swój naturalny, wyrafinowany smak i aromat.

________________________

Sektor spożywczy w Polsce jest jednym z najważniejszych w naszej gospodarce. Polska zajmuje szóstą pozycję wśród producentów żywności w Unii Europejskiej.

Chcielibyśmy Państwa poinformować, iż artykuły żywnościowe naszej marki, cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem u zagranicznych odbiorców, takich jak Wielka Brytania, Niemcy, Norwegia.

Obecnie prowadzimy rozmowy, ku ekspansji naszych wyrobów na rynki azjatyckie i arabskie. Mamy nadzieję, że wkrótce będziemy mogli podzielić się z Państwem szczegółami naszych działań promocyjnych

_________________________

Firma Smak Polskiej Tradycji wzięła udział w pierwszej edycji targów branżowych produktów ekologicznych i naturalnych BIOcontracting, które odbyły się w dniach 13-14 stycznia 2016


Strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. [X]