PL EN UA
smak polskiej tradycji facebook

Jakość

Dbałość o dostarczanie produktów najwyższej jakości oraz wspaniały, niepowtarzalny smak naszych wyrobów to największy priorytet naszej firmy.
Surowce pozyskiwane do produkcji naszych przysmaków, pochodzą wyłącznie z certyfikowanych gospodarstw rolnych. Starannie wyselekcjonowane surowce z polskich sadów i ogrodów, dają gwarancję jakości naszych przetworów.
Produkcja oparta jest na tradycyjnych recepturach, spełniających wymagania naszych klientów w zakresie bezpieczeństwa żywnościowego.
Nasze produkty nie zawierają środków konserwujących czy wzmacniaczy smaku. To dzięki naturze, produkty zawdzięczają swój naturalny, wyrafinowany smak i aromat.

________________________

Sektor spożywczy w Polsce jest jednym z najważniejszych w naszej gospodarce. Polska zajmuje szóstą pozycję wśród producentów żywności w Unii Europejskiej.

Chcielibyśmy Państwa poinformować, iż artykuły żywnościowe naszej marki, cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem u zagranicznych odbiorców, takich jak Wielka Brytania, Niemcy, Norwegia.

Obecnie prowadzimy rozmowy, ku ekspansji naszych wyrobów na rynki azjatyckie i arabskie. Mamy nadzieję, że wkrótce będziemy mogli podzielić się z Państwem szczegółami naszych działań promocyjnych

_________________________

Firma Smak Polskiej Tradycji wzięła udział w pierwszej edycji targów branżowych produktów ekologicznych i naturalnych BIOcontracting, które odbyły się w dniach 13-14 stycznia 2016


Jeśli chcesz otrzymywać najświeższe informacje ze świata Smaków Polskiej Tradycji zapisz się na newsletter.

Zgodnie z ustawą z dnia 18.07.2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. Nr 144, poz.1204 z późn. zm. ) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych powyżej w celu otrzymywania bezpłatnego newslettera z informacjami handlowymi. Administratorem danych osobowych jest Smak Polskiej Tradycji Sp. z o.o., ul. Piłsudskiego 23A, 05-840 Brwinów Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich poprawiania. Informujemy, że podanie danych osobowych jest dobrowolne.

Strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. [X]