PL EN UA
smak polskiej tradycji facebook

Podgrzybki z Borów Tucholskich (podgrzybki marynowane)

Jednym z największych skarbów województwa kujawsko-pomorskiego są grzyby. Kryją się one w pięknych Borach Tucholskich. Doceniając ich wyjątkowość i niezwykłą jakość oferujemy Państwu wykonywane ręcznie - grzyby marynowane. Sięgnęliśmy do najstarszych, tradycyjnych receptur, używanych przez nasze babcie i prababcie i stworzyliśmy wyjątkową markę produktów. Grzyby marynowane, a konkretniej podgrzybki są chlubą i ozdobą naszej kuchni od wieków. Co ważne, podgrzybki z borów Bucholskich pochodzą z terenów nieskażonych chemicznie. Są bogate w węglowodany, enzymy, sole mineralne, wapń, fosfor, żelazo, a także witaminy D oraz B. Właśnie dlatego wybraliśmy ten obszar do stworzenia tych wyjątkowych zapraw. Przy produkcji nie dodajemy nadto żadnych środków konserwujących oraz wzmacniaczy smaku. Dzięki temu nasze marynowane podgrzybki posiadają unikalne, niepowtarzalne walory smakowe. Przede wszystkim stawiamy na jakość naszych produktów. Nasze grzyby marynowane sprawdzają się idealnie jako przekąska, do sałatek czy też pieczonego mięsa.

kod SPT-183
masa netto: 220g
ilość w zgrzewce: 6
Powrót do kategorii: Przetwory Domowe Warzywne, Owocowe

Produkt wykonany ręcznie

Podgrzybki z Borów Tucholskich (podgrzybki marynowane)

ilość:Jeśli chcesz otrzymywać najświeższe informacje ze świata Smaków Polskiej Tradycji zapisz się na newsletter.

Zgodnie z ustawą z dnia 18.07.2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. Nr 144, poz.1204 z późn. zm. ) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych powyżej w celu otrzymywania bezpłatnego newslettera z informacjami handlowymi. Administratorem danych osobowych jest Smak Polskiej Tradycji Sp. z o.o., ul. Piłsudskiego 23A, 05-840 Brwinów Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich poprawiania. Informujemy, że podanie danych osobowych jest dobrowolne.

Strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. [X]