PL EN UA
smak polskiej tradycji facebook

Borowiki z Sosnowego Lasu (borowiki marynowane)

Borowiki marynowane stanowią znakomitą przekąskę, o której nie powinniśmy zapominać, kiedy chcemy przygotować tradycyjny staropolski poczęstunek.

Są one jednym z najbardziej poszukiwanych grzybów jadalnych, wysoko cenionych ze względu na swe walory smakowe.

Borowiki marynowane są najszlachetniejszym dodatkiem do mięs czy napojów alkoholowych, spożywanych w czasie rodzinnych uroczystości lub z okazji wielkich świąt.

W przetworach wykorzystywane są wyłącznie wyselekcjonowane borowiki szlachetne - najwyższej jakości w towarzystwie tradycyjnego bukietu polskich przypraw.

kod SPT-182
masa netto: 220g
ilość w zgrzewce: 6
Powrót do kategorii: Przetwory Domowe Warzywne, Owocowe

Produkt wykonany ręcznie

Borowiki z Sosnowego Lasu (borowiki marynowane)

ilość:Jeśli chcesz otrzymywać najświeższe informacje ze świata Smaków Polskiej Tradycji zapisz się na newsletter.

Zgodnie z ustawą z dnia 18.07.2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. Nr 144, poz.1204 z późn. zm. ) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych powyżej w celu otrzymywania bezpłatnego newslettera z informacjami handlowymi. Administratorem danych osobowych jest Smak Polskiej Tradycji Sp. z o.o., ul. Piłsudskiego 23A, 05-840 Brwinów Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich poprawiania. Informujemy, że podanie danych osobowych jest dobrowolne.

Strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. [X]