PL EN UA
smak polskiej tradycji facebook

Żurawinowy Zapach Lasu (żurawina do mięs niskosłodzona)

Żurawina do mięs, serów i deserów przygotowana jest z myślą o zaspokojeniu najbardziej wymagających smakoszy runa leśnego.

Owoc żurawiny skutecznie może walczyć z wieloma chorobami - od  zapalenia nerek po nowotwory. Zawiera błonnik, witaminy, sole mineralne, kwasy owocowe. Bioflawonidy w niej zawarte wpływają pozytywnie na poziom dobrego cholesterolu,  obniżając ryzyko zawałów serca.

W przetworach wykorzystywane są wyłącznie jej wyselekcjonowane owoce - najwyższej jakości.

kod SPT-004
masa netto: 220g
ilość w zgrzewce: 6
Powrót do kategorii: Przetwory Domowe Warzywne, Owocowe

Produkt wykonany ręcznie

Żurawinowy Zapach Lasu  (żurawina do mięs niskosłodzona)

ilość:Jeśli chcesz otrzymywać najświeższe informacje ze świata Smaków Polskiej Tradycji zapisz się na newsletter.

Zgodnie z ustawą z dnia 18.07.2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. Nr 144, poz.1204 z późn. zm. ) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych powyżej w celu otrzymywania bezpłatnego newslettera z informacjami handlowymi. Administratorem danych osobowych jest Smak Polskiej Tradycji Sp. z o.o., ul. Piłsudskiego 23A, 05-840 Brwinów Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich poprawiania. Informujemy, że podanie danych osobowych jest dobrowolne.

Strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. [X]