PL EN UA
smak polskiej tradycji facebook

Sałatka Słowiańska

Pyszna sałatka warzywna o wyrazistym smaku, wytworzona z najwyższej jakości produktów, według tradycyjnych, domowych receptur. Idealny dodatek do dań obiadowych, ale także kanapek, oraz jako składnik innych sałatek. Najlepiej sprawdza się zimą, kiedy nie mamy dostępu do świeżych warzyw. Świetny zamiennik dla popularnych ogórków konserwowych lub papryki konserwowej.

kod SPT-500
masa netto: 900/840g
ilość w zgrzewce: 6
Powrót do kategorii: Przetwory Domowe Warzywne, Owocowe

Produkt wykonany ręcznie

new Sałatka Słowiańska

ilość:Jeśli chcesz otrzymywać najświeższe informacje ze świata Smaków Polskiej Tradycji zapisz się na newsletter.

Zgodnie z ustawą z dnia 18.07.2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. Nr 144, poz.1204 z późn. zm. ) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych powyżej w celu otrzymywania bezpłatnego newslettera z informacjami handlowymi. Administratorem danych osobowych jest Smak Polskiej Tradycji Sp. z o.o., ul. Piłsudskiego 23A, 05-840 Brwinów Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich poprawiania. Informujemy, że podanie danych osobowych jest dobrowolne.

Strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. [X]