PL EN UA
smak polskiej tradycji facebook

Ketchup Na Kanapkę

Ketchup Na Kanapkę to wyjątkowa kompozycja pomidorów z delikatną nutą chili. Przy produkcji przetworu stosowane są wyłącznie naturalne składniki. Wyrazistości smaku dodaje seler, cebula, marchew oraz słodycz koncentratu jabłkowego, który gwarantuje doskonały smak. Nasz ketchup nadaje charakter kanapkom, wędlinom, frytkom i wszelkiego rodzaju zimnym przekąskom.

kod SPT-487
masa netto: 200g
ilość w zgrzewce: 6
Powrót do kategorii: Przetwory Domowe Warzywne, Owocowe

Produkt wykonany ręcznie

new Ketchup Na Kanapkę

ilość:Jeśli chcesz otrzymywać najświeższe informacje ze świata Smaków Polskiej Tradycji zapisz się na newsletter.

Zgodnie z ustawą z dnia 18.07.2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. Nr 144, poz.1204 z późn. zm. ) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych powyżej w celu otrzymywania bezpłatnego newslettera z informacjami handlowymi. Administratorem danych osobowych jest Smak Polskiej Tradycji Sp. z o.o., ul. Piłsudskiego 23A, 05-840 Brwinów Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich poprawiania. Informujemy, że podanie danych osobowych jest dobrowolne.

Strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. [X]