PL EN UA
smak polskiej tradycji facebook

Wiśniowy Sad - konfitura z wiśni

Owoce wiśni znane były już w czasach prehistorycznych. W Polsce wiśnie uprawia się od X wieku natomiast w Japonii - kraju kwitnącej wiśni obsypane różowym kwieciem drzewko jest symbolem czystości i nieśmiertelnego piękna. Aby zachować doskonały smak tegoż owocu konfitura wiśniowa sporządzona została według dawnej receptury, dzięki której udało się nam zachować wspaniały smak i wszystkie niepowtarzalne walory szlachetnych owoców wiśni. Nasza konfitura nie zawiera dodatków chemicznych, takich jak aromatów czy barwników. Dzięki rzetelności produkcji stworzyliśmy produkt o prawdziwym wiśniowym smaku i naturalnym delikatnym aromacie. Owoce choć drobne charakteryzują się doskonałym smakiem i niespotykaną intensywnością barwy.
Poza tym wiśnie ułatwiają wydalanie z organizmu toksyn, obniżają poziom cholesterolu we krwi, poprawiają apetyt, regulują trawienie. Charakteryzują się słodkim - kwaśnym smakiem w zależności od odmiany. Zawierają dużo Beta-karotenu oraz witaminę C, kwasy organiczne i pektyny.

kod SPT-444
masa netto: 250g
ilość w zgrzewce: 6
Powrót do kategorii: Konfitury Tradycyjne

Produkt wykonany ręcznie

Wiśniowy Sad - konfitura z wiśni

ilość:Strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. [X]