PL EN UA
smak polskiej tradycji facebook

EKO Jagódki w Kąpieli - Jagody Leśne w Syropie

Czarna jagoda, a raczej borówka czarna, znana pod wieloma zwyczajowymi nazwami takimi jak: jagoda, czernica, czarna borówka, była od wieków znana, ceniona i stosowana w medycynie ludowej.
Jagody najczęściej jemy na surowo z dodatkiem cukru i śmietany, ale bardzo smaczna jest również zupa jagodowa. Aby cieszyć się smakiem jagody w zimowe wieczory, oferujemy pyszne i zdrowe jagody w syropie, które świetnie nadają się jako dodatek do ciast i deserów.
Znajdujące się w nich kwasy owocowe, minerały, garbniki i antocyjany wpływają leczniczo na układ pokarmowy, krwionośny i działają bakteriobójczo w organizmie. Zawarte w tych owocach naturalne związki lecznicze poprawiają wiele funkcji organizmu i chronią przed licznymi chorobami. Czarna jagoda jest także prawdziwą dobrodziejką dla oczu i gwarantem dobrego wzroku.
Ekologiczne jagody pozyskiwane są jedynie z lasów, w których przez co najmniej 3 lata nie były stosowane żadne opryski ani środki chemiczne. Dzięki temu mamy pewność, że nasza jagoda jest w pełni naturalna i zdrowa.

Produkt Ekologiczny (posiada Certyfikat wydany przez: BIOEKSPERT Sp. z o.o. - Jednostka Certyfikująca w rolnictwie ekologicznym upoważniona przez Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi).

kod SPT-EKO-052
masa netto: 200
ilość w zgrzewce: 6
Powrót do kategorii: Żywność, produkty ekologiczne

Produkt wykonany ręcznie

new EKO Jagódki w Kąpieli - Jagody Leśne w Syropie

ilość:Strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. [X]