PL EN UA
smak polskiej tradycji facebook

EKO Borówka z Krzewinki Leśnej - Borówka do Mięs Niskosłodzona

Borówka jest drobną krzewinką, rosnącą w naszych lasach, a jej owoce to drobne czerwone kulki. Dojrzałe - bogate są w witaminy, sole mineralne i kwasy organiczne. Owoce borówki brusznicy są cennym źródłem witaminy A, C oraz soli mineralnych. Flawonoidy w nich zawarte wzmacniają ściany naczyń i zapobiegają ich łatwemu pękaniu, natomiast kwas benzoesowy ma działanie antyseptyczne.

Borówka jest idealnym dodatkiem do mięs. Świetnie komponuje się z kurczakiem grillowanym czy pieczonym, indykiem i dziczyzną. Wegetarianie również mogą się cieszyć smakiem borówki, gdyż doskonale pasuje do serów pleśniowych, czy innych przekąsek, a także deserów.

Ekologiczne borówki pozyskiwane są jedynie z lasów, w których przez co najmniej 3 lata nie były stosowane żadne opryski ani środki chemiczne. Dzięki temu mamy pewność, że nasza borówka jest w pełni naturalna i zdrowa podobnie, jak wszystkie składniki użyte do jej przyrządzenia.

Produkt Ekologiczny (posiada Certyfikat wydany przez: BIOEKSPERT Sp. z o.o. - Jednostka Certyfikująca w rolnictwie ekologicznym upoważniona przez Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi).

kod SPT-EKO-051
masa netto: 200g
ilość w zgrzewce: 6
Powrót do kategorii: Żywność, produkty ekologiczne

Produkt wykonany ręcznie

new EKO Borówka z Krzewinki Leśnej - Borówka do Mięs Niskosłodzona

ilość:Strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. [X]