PL EN UA
smak polskiej tradycji facebook

EKO Borowik Suszony w Łubie - Krojony

Borowiki to aromatyczne grzyby, które idealnie dopełniają smak domowych potraw.
Dodatkowo, ze względu na wysoką zawartość wody, borowiki są niskokaloryczne.

Są źródłem wartościowych minerałów i witamin, które wspomagają pracę naszego organizmu. Są one bogatym źródłem żelaza, fosforu, potasu, magnezu oraz witamin B2, B3 i C. Borowik zawiera w sobie również 8 aminokwasów egzogennych, węglowodany i zdrowe tłuszcze – 30 procent wszystkich tłuszczy owocnikach borowika stanowią wielonienasycone kwasy tłuszczowe.

Borowiki zawierają największą ilość białka spośród grzybów jadalnych. Jest ona porównywalna z zawartością białek w żytnim chlebie i wynosi 5,4%. Suszone borowiki zawierają prawie 2 razy więcej białka niż mięso wołowe.

Ekologiczne borowiki suszone są pozyskiwane jedynie z lasów, w których przez co najmniej 3 lata nie były stosowane żadne środki chemiczne. Dzięki temu mamy pewność, że nasze borowiki suszone są w pełni naturalne i zdrowe.

Produkt Ekologiczny (posiada Certyfikat wydany przez: BIOEKSPERT Sp. z o.o. - Jednostka Certyfikująca w rolnictwie ekologicznym upoważniona przez Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi).

kod SPT-EKO-027
masa netto: 60g
ilość w zgrzewce: 6
Powrót do kategorii: Żywność, produkty ekologiczne

Produkt wykonany ręcznie

EKO Borowik Suszony w Łubie - Krojony

ilość:Strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. [X]