PL EN UA
smak polskiej tradycji facebook

Ogórkowy Zawrót Głowy - Sałatka Szwedzka

Sałatka Szwedzka to produkt oparty na tradycyjnej, domowej, recepturze, otrzymany z pokrojonych, świeżych, zielonych ogórków, w zalewie słodko-kwaśnej, z niewielkim dodatkiem soli i przypraw.

Sałatka szwedzka świetnie smakuje przyrządzona na różne sposoby. Szczególnie polecamy do obiadów, jako dodatek np. do ziemniaków i mięsa. Produkt możne również służyć, jako dodatek np. do pizzy, hot dogów, hamburgerów, zapiekanek.

kod SPT-260
masa netto: 850g
ilość w zgrzewce: 6
Powrót do kategorii: Przetwory Domowe Warzywne, Owocowe

Produkt wykonany ręcznie

Ogórkowy Zawrót Głowy - Sałatka Szwedzka

ilość:Jeśli chcesz otrzymywać najświeższe informacje ze świata Smaków Polskiej Tradycji zapisz się na newsletter.

Zgodnie z ustawą z dnia 18.07.2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. Nr 144, poz.1204 z późn. zm. ) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych powyżej w celu otrzymywania bezpłatnego newslettera z informacjami handlowymi. Administratorem danych osobowych jest Smak Polskiej Tradycji Sp. z o.o., ul. Piłsudskiego 23A, 05-840 Brwinów Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich poprawiania. Informujemy, że podanie danych osobowych jest dobrowolne.

Strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. [X]