PL EN UA
smak polskiej tradycji facebook

EKO Buraczkowe Kuleczki - Buraczki Konserwowe Kulki

Buraki to doskonałe źródło wartościowych dla zdrowia składników mineralnych - przede wszystkim potasu, wapnia, fosforu. Ten skład uzupełniają aminokwasy oraz inne substancje świetnie wpływające na trawienie.

Ekologiczne buraczki konserwowe kulki to bardzo praktyczna propozycja w kuchni. Ich zastosowanie nie ma ograniczeń. Wyselekcjonowane, oczyszczone, obrane ze skórki, zanurzone w zalewie octowej idealnie sprawdzą się przy gotowaniu barszczu.

Świetnie nadają się jako zakąska do kanapek, czy element różnorodnych surówek, starte na tarce, bądź pokrojone na mniejsze kawałki.

Dietetycy zalecają jedzenie buraków osobom z nadkwasotą i chorobą wrzodową, czy też cierpiącym na niedokrwistość - warzywo to ma silne właściwości krwiotwórcze.

Produkt Ekologiczny (posiada Certyfikat wydany przez: BIOEKSPERT Sp. z o.o. - Jednostka Certyfikująca w rolnictwie ekologicznym upoważniona przez Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi).

kod SPT-EKO-018
masa netto: 300/150g
ilość w zgrzewce: 6
Powrót do kategorii: Żywność, produkty ekologiczne

Produkt wykonany ręcznie

EKO Buraczkowe Kuleczki - Buraczki Konserwowe Kulki

ilość:Strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. [X]