PL EN UA
smak polskiej tradycji facebook

EKO z Domowej Apteczki Miód Lipowy

Miód lipowy urzeka żółtą barwą,  zadziwia ostrym smakiem i silnym zapachem  lipy. Charakteryzuje się wysoką aktywnością antybiotyczną. Działa uspokajająco, przeciwgorączkowo i przeciwkaszlowo.
Znakomicie działa na organizm, gdy męczy grypa, przeziębienie czy zatoki. Nie bez powodu przodkowie mówili " kiedy grypa cię znów zmorze, miód lipowy Ci pomoże"....

Miody pochodzą z pasiek znajdujących się na malowniczo położonych terenach Warmii i Mazur. Są to tereny ekologicznie czyste, znajdujące się z dala od ośrodków przemysłowych.

Charakterystyczne warunki klimatyczne, czystość okolicznych łąk, lasów, i pól w połączeniu z wysoką miodnością owadów, to gwarancja smaku, koloru i konsystencji naszych miodów.

Produkt Ekologiczny (posiada Certyfikat wydany przez: BIOEKSPERT Sp. z o.o. - Jednostka Certyfikująca w rolnictwie ekologicznym upoważniona przez Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi).

kod SPT-EKO-033
masa netto: 250g
ilość w zgrzewce: 5
Powrót do kategorii: Żywność, produkty ekologiczne

Produkt wykonany ręcznie

EKO z Domowej Apteczki Miód Lipowy

ilość:Strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. [X]