PL EN UA
smak polskiej tradycji facebook

EKO Aroniowa Bomba - Konfitura z Aronii

Owoc jagodowy - jakim jest aronia czarna, pochodząca z Ameryki Północnej. W Polsce rozpowszechniona jest od około dwudziestu lat.

Już Indianie wierzyli, że jagody te są darem Wielkiego Ducha i mają dobroczynny wpływ na zdrowie. Badania naukowców potwierdziły, że są one prawdziwą skarbnicą witamin, minerałów, przeciwutleniaczy i katechiny. Wszystko wskazuje na to, że składniki aronii zawarte w konfiturze z aronii mają szansę zrewolucjonizować leczenie większości chorób cywilizacyjnych. Owoce aronii - lekko cierpkie i z gorzkim posmakiem są bardzo dobrym surowcem do wytwarzania wartościowych odżywczo i smacznych przetworów.
Ekologiczną aronię pozyskuje jedynie z upraw, na których przez co najmniej 3 lata nie były stosowane żadne opryski ani środki chemiczne. Wszystkie owoce aronii pozyskujemy jedynie od sprawdzonych i certyfikowanych ekologicznie rolników. Dzięki temu mamy pewność, że nasza konfitura z aronii jest w pełni naturalna i zdrowa. Jakość produktów jest systematycznie kontrolowana przez jednostkę certyfikującą.

kod SPT-EKO-047
masa netto: 200g
ilość w zgrzewce: 6
Powrót do kategorii: Żywność, produkty ekologiczne

Produkt wykonany ręcznie

new EKO Aroniowa Bomba - Konfitura z Aronii

ilość:Strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. [X]