PL EN UA
smak polskiej tradycji facebook

EKO Truskawkowe Marzenie - Dżem Truskawkowy Niskosłodzony

Ekologiczna truskawka pochodzi jedynie z upraw, na których przez co najmniej 3 lata nie były stosowane żadne opryski ani środki chemiczne. Wszystkie owoce jak i przyprawy i dodatki pozyskujemy jedynie od sprawdzonych i certyfikowanych ekologicznie dostawców. Dzięki temu mamy pewność, że nasza dżem z truskawki jest w pełni naturalny i zdrowy. Jakość produktów jest systematycznie kontrolowana przez jednostkę certyfikującą.
Truskawki to jedne z najzdrowszych owoców świata, a polska truskawka jest jedną z najsmaczniejszych sezonowych owoców. Są w ścisłej czołówce produktów najbogatszych w witaminę C, wyprzedzając nawet pomarańcze, cytryny i kiwi. Chronią przed anemią, posiadają właściwości odtruwające i oczyszczające, poprawiając przy tym przemianę materii. Truskawki bogate są w pektyny, mogą mieć korzystny wpływ na układ sercowo-naczyniowy obniżając poziom cholesterolu.
Dżem z truskawki idealnie nadaje się jako dodatek do pieczywa, gofrów, wypieków czy naleśników.

kod SPT-EKO-045
masa netto: 200g
ilość w zgrzewce: 6
Powrót do kategorii: Żywność, produkty ekologiczne

Produkt wykonany ręcznie

new EKO Truskawkowe Marzenie - Dżem Truskawkowy Niskosłodzony

ilość:Strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. [X]