PL EN UA
smak polskiej tradycji facebook

EKO Podgrzybki z Borów Tucholskich - Podgrzybki Marynowane

Ekologiczne podgrzybki marynowane są chlubą i ozdobą naszej kuchni od wieków. Zwane popularnie „czarnymi łebkami”, to najczęściej kupowane przez smakoszy grzyby marynowane.

Podgrzybki wykorzystywane w naszych przetworach pochodzą z terenów nieskażonych chemicznie. Wykorzystujemy wyłącznie wyselekcjonowane podgrzybki - najwyższej jakości z lasów, w których przez co najmniej 3 lata nie były stosowane żadne środki chemiczne. Dzięki temu mamy pewność, że nasze podgrzybki marynowane są w pełni naturalne i zdrowe.

Podgrzybki marynowane są bogate w węglowodany, enzymy, sole mineralne, wapń, fosfor, żelazo, a także witaminy D oraz B. Świeże grzyby w 90% składają się z wody, ponadto podgrzybki marynowane posiadają zaledwie 0,3% tłuszczu.

Ekologiczne podgrzybki marynowane zostały przygotowane z myślą o zaspokojeniu najbardziej wymagających wielbicieli leśnego runa.

Produkt Ekologiczny (posiada Certyfikat wydany przez: BIOEKSPERT Sp. z o.o. - Jednostka Certyfikująca w rolnictwie ekologicznym upoważniona przez Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi).

kod SPT-EKO-014
masa netto: 300g
ilość w zgrzewce: 6
Powrót do kategorii: Żywność, produkty ekologiczne

Produkt wykonany ręcznie

EKO Podgrzybki z Borów Tucholskich - Podgrzybki Marynowane

ilość:Strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. [X]