PL EN UA
smak polskiej tradycji facebook

EKO Borowiki z Sosnowego Lasu - Borowiki Marynowane

Borowiki marynowane stanowią znakomitą przekąskę, o której nie powinniśmy zapominać, kiedy chcemy przygotować tradycyjny polski poczęstunek.

Są one jednymi z najbardziej poszukiwanych grzybów jadalnych, wysoko cenionych ze względu na swe walory smakowe.

Borowiki marynowane są najszlachetniejszym dodatkiem do mięs, czy napojów alkoholowych, spożywanych w czasie rodzinnych uroczystości, czy z okazji świąt.

W przetworach wykorzystywane są wyłącznie wyselekcjonowane borowiki szlachetne - najwyższej jakości, z lasów w których przez co najmniej 3 lata nie były stosowane żadne środki chemiczne. Dzięki temu mamy pewność, że nasze borowiki marynowane są w pełni naturalne i zdrowe.

Ekologiczne borowiki marynowane zostały przygotowane z myślą o zaspokojeniu najbardziej wymagających wielbicieli leśnego runa.

Produkt Ekologiczny (posiada Certyfikat wydany przez: BIOEKSPERT Sp. z o.o. - Jednostka Certyfikująca w rolnictwie ekologicznym upoważniona przez Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi).

kod SPT-EKO-032
masa netto: 300g
ilość w zgrzewce: 6
Powrót do kategorii: Żywność, produkty ekologiczne

Produkt wykonany ręcznie

EKO Borowiki z Sosnowego Lasu - Borowiki Marynowane

ilość:Strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. [X]