PL EN UA
smak polskiej tradycji facebook

Naturalne Syropy Domowe Smakowe

Naturalne syropy marki Smak Polskiej Tradycji to wysokiej jakości produkty wytwarzane wyłącznie według przekazywanych z pokolenia na pokolenie, wielokrotnie sprawdzonych rodzinnych receptur. Wszystkie nasze syropy smakowe zawierają wyłącznie naturalne składniki, które są źródłem witamin i minerałów. Niezależnie od smaku, wszystkie syropy smakowe wyjątkowo intensywnie pachną. Ten zapach pochodzi wyłącznie od naturalnych składników. Nie stosujemy konserwantów ani chemicznych ulepszaczy smaku czy aromatu. Wyjątkowe i sprawdzone połączenie owoców z ziołami, nadaje naszym produktom prawdziwy,głęboki smak. Stanowią one znakomity i niezastąpiony dodatek do herbaty, lemoniady, lodów i deserów. Nasze syropy można również rozcieńczać z wodą i pić je w formie napoju. Jest to idealne rozwiązanie na letnie, upalne dni. W naszej ofercie dostępne są naturalne syropy wytwarzane głównie z polskich owoców. Posiadamy syropy domowe o smaku aronii, truskawki, czarnego bzu czy maliny. Nasze syropy zależnie od smaku mogą rozgrzewać lub orzeźwiać.

Naturalne Syropy Domowe Smakowe

Jeśli chcesz otrzymywać najświeższe informacje ze świata Smaków Polskiej Tradycji zapisz się na newsletter.

Zgodnie z ustawą z dnia 18.07.2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. Nr 144, poz.1204 z późn. zm. ) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych powyżej w celu otrzymywania bezpłatnego newslettera z informacjami handlowymi. Administratorem danych osobowych jest Smak Polskiej Tradycji Sp. z o.o., ul. Piłsudskiego 23A, 05-840 Brwinów Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich poprawiania. Informujemy, że podanie danych osobowych jest dobrowolne.

Strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. [X]