PL EN UA
smak polskiej tradycji facebook

Upominki ze Smaku Polskiej Tradycji

Data publikacji: 2017-08-25

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom uruchamiany nową kategorię produktową Nasze Upominki.

Zestawy prezentowe z produktami Smaku Polskiej Tradycji są smacznym i eleganckim upominkiem dla osób, które będą nimi obdarowane.

Nasze, najwyższej jakości produkty są dekorowane i przygotowywane z największą dbałością i starannością tak, aby dostarczyć jak najwięcej radości obdarowanemu. Upominki są ręcznie układane przez naszych pracowników, którzy posiadają wyjątkowy zmysł artystyczny oraz bogate doświadczenie w tworzeniu kompozycji produktów w koszach. Dbamy o to, aby każdy element upominku był dopieszczony z największą starannością i dbałością o detale. Każdy przygotowany przez nas upominek jest jedyny w swoim rodzaju i posiada swój własny, wyjątkowy charakter.

powrót do aktualności

Jeśli chcesz otrzymywać najświeższe informacje ze świata Smaków Polskiej Tradycji zapisz się na newsletter.

Zgodnie z ustawą z dnia 18.07.2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. Nr 144, poz.1204 z późn. zm. ) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych powyżej w celu otrzymywania bezpłatnego newslettera z informacjami handlowymi. Administratorem danych osobowych jest Smak Polskiej Tradycji Sp. z o.o., ul. Piłsudskiego 23A, 05-840 Brwinów Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich poprawiania. Informujemy, że podanie danych osobowych jest dobrowolne.

Strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. [X]