PL EN UA
smak polskiej tradycji facebook

Aroniowa Bomba Witaminowa - Konfitura z Aronii Niskoslodzona

Konfitura z aronii doskonale sprawdza się jako dodatek do świeżego pieczywa, tostów lub naleśników. Owoce aronii są silnym antyutleniaczem, dzięki zawartości katechiny. Wpływają zbawiennie na stan włosów, skóry i paznokci. Działają przeciwzapalnie i stosowane są w diecie ukierunkowanej na profilaktykę antynowotworową. Uważane są za szczególnie cenne ze względu na bogata zawartość soli mineralnych, błonnika pokarmowego, witamin z grupy B oraz witamin C, E, A oraz K. Aronia nazywana jest inaczej jagodą amerykańską i znana jest jako owoc wspierający zdrowie oczu. Uważana jest za jedno z najlepszych źródeł witaminy PP, która odpowiada za prawidłowe funkcjonowanie układu nerwowego człowieka i syntezę hormonów płciowych. Konfitura aroniowa ma wyrazisty smak z lekko cierpką nutą, dzięki czemu chętnie wykorzystywana jest jako dodatek do mięs gotowanych, duszonych i pieczonych. Doskonale pasuje do drobiu. Oferowana konfitura z aronii zawiera aż 65 procent owoców, dzięki czemu jest produktem wysokojakościowym i w pozwala w pełni skorzystać z dobrodziejstw zdrowotnych tych wartościowych owoców.

kod SPT-179
masa netto: 250g
ilość w zgrzewce: 6
Powrót do kategorii: Konfitury Tradycyjne

Produkt wykonany ręcznie

Aroniowa Bomba Witaminowa - Konfitura z Aronii Niskoslodzona

ilość:Jeśli chcesz otrzymywać najświeższe informacje ze świata Smaków Polskiej Tradycji zapisz się na newsletter.

Zgodnie z ustawą z dnia 18.07.2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. Nr 144, poz.1204 z późn. zm. ) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych powyżej w celu otrzymywania bezpłatnego newslettera z informacjami handlowymi. Administratorem danych osobowych jest Smak Polskiej Tradycji Sp. z o.o., ul. Piłsudskiego 23A, 05-840 Brwinów Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich poprawiania. Informujemy, że podanie danych osobowych jest dobrowolne.

Strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. [X]