PL EN UA
smak polskiej tradycji facebook

Dobrodziejka Mirabelka - dżem z mirabelki

Mirabelki często kojarzą się z dzieciństwem i jedzeniem owoców, które rosły przy drodze lub gdzieś z tyłu ogrodu i nikt nie chciał się nimi zainteresować. Dziś ich smak jest coraz częściej doceniany i mirabelki można znaleźć także w sklepach. W przypadku dżemu mirabelkowego kluczem są owoce, dlatego w dżemie „Dobrodziejka Mirabelka”, wykorzystano tylko te najlepsze – mięsiste, o intensywnym zapachu. Produkt wykonano według tradycyjnej receptury, dzięki czemu ma wyjątkowy smak i piękną barwę. Dżem idealnie komponuje się z naleśnikami, goframi, plackami oraz tostowaną chałką, ale znajdzie też zastosowanie w deserach oraz po prostu jako smarowidło na kanapkę.

kod SPT-510
masa netto: 200g
ilość w zgrzewce: 6
Powrót do kategorii: Przetwory Domowe Warzywne, Owocowe

Produkt wykonany ręcznie

new Dobrodziejka Mirabelka - dżem z mirabelki

ilość:Jeśli chcesz otrzymywać najświeższe informacje ze świata Smaków Polskiej Tradycji zapisz się na newsletter.

Zgodnie z ustawą z dnia 18.07.2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. Nr 144, poz.1204 z późn. zm. ) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych powyżej w celu otrzymywania bezpłatnego newslettera z informacjami handlowymi. Administratorem danych osobowych jest Smak Polskiej Tradycji Sp. z o.o., ul. Piłsudskiego 23A, 05-840 Brwinów Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich poprawiania. Informujemy, że podanie danych osobowych jest dobrowolne.

Strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. [X]