PL EN UA
smak polskiej tradycji facebook

Węgierkowa Śliwunia w Czekoladzie w Prezenciku Macedońskim

Śliwka w czekoladzie to połączenie szlachetnej, polskiej śliwki z arystokratyczną nutą deserowej czekolady. Swoją wyjątkowość zawdzięcza starannie wyselekcjonowanym owocom, które w połączeniu z delikatną czekoladą, tworzą niepowtarzalny smak doceniany przez naszych wiernych Klientów. Prezentowany produkt niewątpliwie w pozytywny sposób zaskoczy podniebienia wszystkich miłośników łakoci - zarówno dzieci, jak i dorosłych. Estetyczne opakowanie śliwek w czekoladzie sprawia, że doskonale nadają się one na prezent z okazji ślubu bądź jego rocznicy, urodzin czy imienin. Wyjątkowy smak rozpływających się w ustach śliwek w deserowej czekoladzie z pewnością na bardzo długo pozostanie w pamięci każdego smakosza. Warto również dodać, że śliwka posiada wiele zróżnicowanych właściwości zdrowotnych. Jesteśmy przekonani, że prezentowana przez nas śliwka w czekoladzie zachwyci również Państwa, dlatego zachęcamy do bliższego poznania tej ciekawej oferty oraz skorzystania ze świadczonych przez nas usług.

kod SPT-400
masa netto: 150g
ilość w zgrzewce: 10
Powrót do kategorii: Bakaliowe Przysmaki

Produkt wykonany ręcznie

Węgierkowa Śliwunia w Czekoladzie w Prezenciku Macedońskim

ilość:Jeśli chcesz otrzymywać najświeższe informacje ze świata Smaków Polskiej Tradycji zapisz się na newsletter.

Zgodnie z ustawą z dnia 18.07.2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. Nr 144, poz.1204 z późn. zm. ) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych powyżej w celu otrzymywania bezpłatnego newslettera z informacjami handlowymi. Administratorem danych osobowych jest Smak Polskiej Tradycji Sp. z o.o., ul. Piłsudskiego 23A, 05-840 Brwinów Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich poprawiania. Informujemy, że podanie danych osobowych jest dobrowolne.

Strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. [X]