PL EN UA
smak polskiej tradycji facebook

Miody z Polskich Pasiek

Naturalne miody Smak Polskiej Tradycji pochodzą wyłącznie z polskich pasiek. Miody o aksamitnej konsystencji, nie krystalizują się, zachwycają jasną, perłową barwą, a ich delikatna kremowa struktura sprawia, że idealnie się rozsmarowują. Miód polski to nie tylko słodki produkt spożywczy. To również naturalna substancja odżywcza, regenerująca oraz lecznicza. Miodu nigdy za wiele. Ma zbawienny wpływ na nasz organizm. Zawiera substancje, które stymulują nasz metabolizm. Są różne rodzaje miodu, które dzięki swoim składom chemicznym oraz właściwościom mają różny wpływ na organizm. Miód rzepakowy pozyskiwany jest z kwiatów rzepaku. Odznacza się słomkowym kolorem. Posiada właściwości detoksacyjne, jest również łagodny dla wątroby. Przyspiesza gojenie ran oraz chroni przed zakażeniem. Miód wielokwiatowy jest bardzo słodki. Jest pomocny w leczeniu chorób serca, regulacji ciśnienia oraz alergii. Jego właściwości wykorzystuje się również przy takich dolegliwościach jak anemia, zmęczenie czy przeziębienie. Jest to produkt, który zawsze warto mieć pod ręką. Zadowolenie naszych klientów jest dla nas najważniejsze, dlatego jako dostawca zapewniamy, że nasze regionalne miody z polskich pasiek są nie tylko wysokiej jakości, ale również zachwycają smakiem.

Miody z Polskich Pasiek

Jeśli chcesz otrzymywać najświeższe informacje ze świata Smaków Polskiej Tradycji zapisz się na newsletter.

Zgodnie z ustawą z dnia 18.07.2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. Nr 144, poz.1204 z późn. zm. ) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych powyżej w celu otrzymywania bezpłatnego newslettera z informacjami handlowymi. Administratorem danych osobowych jest Smak Polskiej Tradycji Sp. z o.o., ul. Piłsudskiego 23A, 05-840 Brwinów Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich poprawiania. Informujemy, że podanie danych osobowych jest dobrowolne.

Strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. [X]